skontaktuj się z nami

ul. Szlak 50/328 Kraków
ul. Szlak 50/312 Kraków
ul. Szlak 50/102 Kraków
ul. Karolkowa 28/73 Warszawa

tel: + 48 503989028
biuro@estatedealer.pl

napisz do nas





Mateusz Bugiera

mateusz.bugiera@estatedealer.pl
tel.: 731453577

Kamila Świerczyńska

kamila.swierczynska@estatedealer.pl
tel.: 534409519

Jeremiasz Szmigiel

jeremiasz.szmigiel@estatedealer.pl
tel.: 881628231

Bartłomiej Pawłowski

bartlomiej.pawlowski@estatedealer.pl
tel.: 784565239

Tomasz Wilczek

tomasz.wilczek@estatedealer.pl
tel.: 507240083

Bartosz Kowalski

bartosz.kowalski@estatedealer.pl
tel.: 518622942

Renata Bakalarska

renata.bakalarska@estatedealer.pl
tel.: 513853718

Olha Skvortsova

olha.skvortsova@estatedealer.pl
tel.: 533108452

Tomasz Wacławik

tomasz.waclawik@estatedealer.pl
tel.: 535180328

Mateusz Godlewski

mateusz.godlewski@estatedealer.pl
tel.: 506854994

Michał Kilar

michal.kilar@estatedealer.pl
tel.: 536160817

Magdalena Bolesławska

magdalena.boleslawska@estatedealer.pl
tel.: 883458488

Gabriela Bednarowicz

gabriela.bednarowicz@estatedealer.pl
tel.: 513353665

Łukasz Kowalik

lukasz.kowalik@estatedealer.pl
tel.: 512657484

Ryszard Dydek

ryszard.dydek@estatedealer.pl
tel.: 534827019

Marcel Pytlewski

marcel.pytlewski@estatedealer.pl
tel.: 502106841

Andrii Latyshev

andrii.latyshev@estatedealer.pl
tel.: 518489226

Arkadiusz Fornal

arkadiusz.fornal@estatedealer.pl
tel.: 535802137

Sebastian Marszałek

sebastian.marszalek@estatedealer.net
tel.: 519592601

Mateusz Kot

mateusz.kot@estatedealer.pl
tel.: 737303344

Agata Dąbrowska

agata.dabrowska@estatedealer.pl
tel.: 533527561

Mikołaj Guca

mikolaj.guca@estatedealer.pl
tel.: 695757893

Natalia Kruszyna

natalia.kruszyna@estatedealer.pl
tel.: 573129804

Bohdan Hryhorenko

bohdan.hryhorenko@estatedealer.pl
tel.: 576791887

Sara Nowińska

sara.nowinska@estatedealer.pl
tel.: 535209339

Magdalena Piątek

magdalena.piatek@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Estate Dealer

ewelina.zadrozna@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Bartosz Widła

bartosz.widla@estatedealer.pl
tel.: 512904145

Bartosz Woliński

bartek@estatedealer.pl
tel.: 530768412

Damian Kopcio

damian@estatedealer.pl
tel.: 500846421

Damian Stąpała

damian.stapala@estatedealer.pl
tel.: 733885732

Daniel Wojdała

daniel.wojdala@estatedealer.pl
tel.: 733857382

Dariusz Sokolnicki

dariusz.sokolnicki@estatedealer.pl
tel.: 791222600

Dominik Drzewiecki

dominik.drzewiecki@estatedealer.pl
tel.: 665646621

Dominika Szczypek

dominika.szczypek@estatedealer.pl
tel.: 796550180

Jakub Janiszewski

jakub.janiszewski@estatedealer.pl
tel.: 500834354

Jakub Probierz

jakub.probierz@estatedealer.pl
tel.: 606818974

Jurij Ziniak

juri.ziniak@estatedealer.pl
tel.: 530783684

Justyna Cyrwus

justyna.cyrwus@estatedealer.pl
tel.: 530784533

Justyna Gilarska

justyna.gilarska@estatedealer.pl
tel.: 512756494

Kamil Borkowski

kamil.borkowski@estatedealer.pl
tel.: 519050188

Kinga Szybiak

kinga@estatedealer.pl
tel.: 534682031

Klaudia Guzik

Klaudia.guzik@estatedealer.pl
tel.: 502143171

Łukasz Mirowski

lukasz.mirowski@estatedealer.pl
tel.: 733919736

Łukasz Sikorski

lukasz.sikorski@estatedealer.pl
tel.: 500845363

Mateusz Serczyk

mateusz.serczyk@estatedealer.pl
tel.: 733919736

Michał Staśko

michal.stasko@estatedealer.pl
tel.: 503759612

Michał Nowak

michal.nowak@estatedealer.pl
tel.: 733927426

Patrycja Piotrowicz

patrycja@estatedealer.pl
tel.: 531570265

Patrycjusz Opszański

patrycjusz.opszanski@estatedealer.pl
tel.: 733653434

Paulina Kowalczyk

paulina.kowalczyk@estatedealer.pl
tel.: 666733026

Paulina Kuciel

paulina.kuciel@estatedealer.pl
tel.: 505346000

Piotr Śmietanka

piotr.smietanka@estatedealer.pl
tel.: 501039646

Przemysław Starak

przemyslaw.starak@estatedealer.pl
tel.: 512642857

Roman Paskevych

roman.paskevych@estatedealer.pl
tel.: 537318608

Sebastian Kawiorski

sebastian@estatedealer.pl
tel.: 517287042

Tomasz Zientarski

tomasz.zientarski@estatedealer.pl
tel.: 733897338

Wojciech Płatkowski

wojciech.platkowski@estatedealer.pl
tel.: 500829674

Zbigniew Gugała

zbigniew.gugala@estatedealer.pl
tel.: 530640497

Amanda Kawiorska

amanda@estatedealer.pl

Biuro Nieruchomości Estate Dealer

Biuro Nieruchomości Estate Dealer to agencja pracująca według najwyższych standardów. Zapoznaj się z naszą ofertą.
» WIĘCEJ

Nieruchomości w Krakowie - Agencja Estate Dealer

Pośrednik i agent w obrocie nieruchomościami - Kraków

Chcesz sprzedać nieruchomość? A może szukasz mieszkania, które stanie się Twoim domem na długie lata? W każdym przypadku możesz liczyć na naszą pomoc! Oferujemy pośrednictwo nieruchomości w Krakowie i pozostałych większych miastach!
Czytaj więcej...

Pośrednik nieruchomości w Krakowie

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy pośrednika nieruchomości? To przede wszystkim ukłon w stronę Twojej wygody. Niezależnie od tego, czy chcesz ową nieruchomość sprzedać, kupić czy wynająć - dzięki profesjonalnej pomocy zaoszczędzisz sporo czasu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiaj czas jest niesamowicie cenną wartością. Tymczasem poszukiwanie kupca na swoją nieruchomość może trwać długo i wymagać sporych nakładów energii. Tymczasem skorzystanie z naszej usługi skróci cały proces. W jaki sposób? Agent nieruchomości zajmie się całym procesem sprzedaży nieruchomości od A do Z, cały czas pozostając z Tobą w kontakcie. Wśród zadań, które specjalista ds. obrotu nieruchomościami będzie realizował, znajdują się:
- utworzenie spójnej, konkretnej oferty, którą może przedstawiać klientom i promować ją wśród potencjalnych nabywców,
- kontakt z zainteresowanymi klientami oraz ustalanie spotkań,
- prezentacja nieruchomości, wraz z przedstawieniem wszystkich szczegółów, które jej dotyczą,
- finalizacja transakcji.
Jeśli natomiast chcesz znaleźć odpowiednie dla siebie mieszkanie, to pośrednik nieruchomości w Krakowie chętnie dowie się, czego potrzebujesz. Uwzględnimy wszelkie wytyczne, takie jak preferowana lokalizacja, cena, obecność balkonu, ilość pokoi, standard etc. Dzięki temu, w niedługim czasie znajdziemy odpowiednie dla Ciebie propozycje. To nie wszystko, ponieważ zależy nam również na tym, by nasi klienci trafiali wyłącznie na oferty pewne, dlatego wszystkie weryfikujemy. Profesjonalny pośrednik w obrocie nieruchomościami w Krakowie na pewno Ci pomoże! Dbamy nie tylko o samo wyszukanie kupca/sprzedającego, ponieważ nasi klienci mogą liczyć także na dogodne warunki umowy. Oczywiście, to samo dotyczy ofert wynajmu.

Postaw na doświadczenie - pośrednictwo nieruchomości w Krakowie

Nasza firma pomaga swoim klientom już ponad dekadę. Doskonale wiemy, czego możesz oczekiwać, jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy człowiek jest inny. Z tego powodu oferujemy nie tylko profesjonalizm, ale też indywidualne podejście. Zawsze jesteśmy zaangażowani. Pracują dla nas wyłącznie specjaliści, dlatego możesz liczyć na fachową pomoc Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna.
Chcesz skorzystać z pośrednictwa nieruchomości w Krakowie? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu. Agent chętnie udzieli odpowiedzi i zaproponuje dogodną formę współpracy.