skontaktuj się z nami

ul. Szlak 50/328 Kraków
ul. Szlak 50/312 Kraków
ul. Szlak 50/102 Kraków

tel: + 48 12 354 08 97
biuro@estatedealer.net

napisz do nas





nasi doradcy:

Kamil Szczepaniec

kamil.szczepaniec@estatedealer.pl
tel.: 512657484

Wacław Garbień

waclaw.garbien@estatedealer.pl
tel.: 534409519

Kamila Świerczyńska

kamila.swierczynska@estatedealer.pl
tel.: 534409519

Estate Dealer

kasia@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Alicja Przewoźnik

alicja.przewoznik@estatedealer.pl
tel.: 530768884

Bartosz Widła

bartosz.widla@estatedealer.pl
tel.: 512904145

Bartosz Woliński

bartek@estatedealer.pl
tel.: 530768412

Damian Janusz

damian.janusz@estatedealer.pl
tel.: 572363983

Damian Kopcio

damian@estatedealer.pl
tel.: 500846421

Damian Stąpała

damian.stapala@estatedealer.pl
tel.: 733885732

Daniel Wojdała

daniel.wojdala@estatedealer.pl
tel.: 733857382

Dariusz Sokolnicki

dariusz.sokolnicki@estatedealer.pl
tel.: 791222600

Dominik Drzewiecki

dominik.drzewiecki@estatedealer.pl
tel.: 665646621

Dominika Szczypek

dominika.szczypek@estatedealer.pl
tel.: 796550180

Edyta Ogorzały

edyta.ogorzaly@estatedealer.pl
tel.: 798017470

Grażyna Przewoźnik

grazyna.przewoznik@estatedealer.pl
tel.: 513853648

Jakub Janiszewski

jakub.janiszewski@estatedealer.pl
tel.: 500834354

Jakub Probierz

jakub.probierz@estatedealer.pl
tel.: 606818974

Jakub Strzelecki

jakub.strzelecki@estatedealer.pl
tel.: 696889399

Jurij Ziniak

juri.ziniak@estatedealer.pl
tel.: 530783684

Justyna Cyrwus

justyna.cyrwus@estatedealer.pl
tel.: 530784533

Justyna Gilarska

justyna.gilarska@estatedealer.pl
tel.: 512756494

Justyna Klimkiewicz

justyna.klimkiewicz@estatedealer.pl
tel.: 534827019

Kamil Borkowski

kamil.borkowski@estatedealer.pl
tel.: 519050188

Katarzyna Kamoda

kasia@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Katarzyna Mielec

katarzyna.mielec@estatedealer.pl
tel.: 666986333

Kinga Szybiak

kinga@estatedealer.pl
tel.: 534682031

Klaudia Guzik

Klaudia.guzik@estatedealer.pl
tel.: 502143171

Łukasz Mirowski

lukasz.mirowski@estatedealer.pl
tel.: 533718191

Łukasz Sikorski

lukasz.sikorski@estatedealer.pl
tel.: 500845363

Mateusz Jaszczur

mateusz.jaszczur@estatedealer.pl
tel.: 733540829

Mateusz Serczyk

mateusz.serczyk@estatedealer.pl
tel.: 733919736

Mateusz Tomaszek

mateusz.tomaszek@estatedealer.pl
tel.: 733919121

Michał Staśko

michal.stasko@estatedealer.pl
tel.: 503759612

Michał Nowak

michal.nowak@estatedealer.pl
tel.: 733927426

Patrycja Piotrowicz

patrycja@estatedealer.pl
tel.: 531570265

Patrycjusz Opszański

patrycjusz.opszanski@estatedealer.pl
tel.: 733653434

Paulina Kowalczyk

paulina.kowalczyk@estatedealer.pl
tel.: 666733026

Paulina Kuciel

paulina.kuciel@estatedealer.pl
tel.: 505346000

Piotr Śmietanka

piotr.smietanka@estatedealer.pl
tel.: 501039646

Przemysław Starak

przemyslaw.starak@estatedealer.pl
tel.: 512642857

Roman Paskevych

roman.paskevych@estatedealer.pl
tel.: 537318608

Sebastian Kawiorski

sebastian@estatedealer.pl
tel.: 517287042

Tomasz Zientarski

tomasz.zientarski@estatedealer.pl
tel.: 733897338

Wojciech Płatkowski

wojciech.platkowski@estatedealer.pl
tel.: 500829674

Zbigniew Gugała

zbigniew.gugala@estatedealer.pl
tel.: 530640497

Biuro Nieruchomości Estate Dealer

Biuro Nieruchomości Estate Dealer to agencja pracująca według najwyższych standardów. Zapoznaj się z naszą ofertą.
» WIĘCEJ