język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński

skontaktuj się z nami

ul. Marchołta 28/30 Kraków
ul. Karolkowa 28/73 Warszawa

tel: + 48 503756519
biuro@estatedealer.pl

napisz do nas





Estate Dealer

Kacper Kęska

kacper.keska@estatedealer.pl
tel.: 530616020

Roman Paskevych

roman.paskevych@estatedealer.pl
tel.: 537318608

Diana Dudlińska

diana.dudlinska@estatedealer.pl
tel.: 888643016

Karolina Orzechowska

karolina.orzechowska@estatedealer.pl
tel.: 730657972

Radosław Żukowski

radoslaw.zukowski@estatedealer.pl
tel.: 570939929

Izabela Niechwiej

izabela.niechwiej@estatedealer.pl
tel.: 514616075

Mateusz Szyszko

mateusz.szyszko@estatedealer.pl
tel.: 792271155

Dorota Kmiecik

dorota.kmiecik@estatedealer.pl
tel.: 502745041

Bartosz Dziopa

bartosz.dziopa@estatedealer.pl
tel.: 698505443

Angelika Mak

angelika@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Andrii Dovhaliuk

andrii.dovhaliuk@estatedealer.pl
tel.: 730929314

Tomasz Stasica

tomasz.stasica@estatedealer.pl
tel.: 662808396

Maciej Buczek

maciej.buczek@estatedealer.pl
tel.: 733927426

Vladyslav Tiutiunnyk

vladyslav.tiutiunnyk@estatedealer.pl
tel.: 793063374

Dominik Czub

dominik.czub@estatedealer.pl
tel.: 506979798

Filip Kulawski

filip.kulawski@estatedealer.pl
tel.: 666393756

Magdalena Pszczoła

magdalena.pszczola@estatedealer.pl
tel.: 733653434

Aneta Paluch

aneta.paluch@estatedealer.pl
tel.: 504198419

Konrad Lewiński

konrad.lewinski@estatedealer.pl
tel.: 517703137

Nastassia Bacho

nastassia.bacho@estatedealer.pl
tel.: 662614232

Kinga Szybiak

kinga@estatedealer.pl
tel.: 534682031

Łukasz Sikorski

lukasz.sikorski@estatedealer.pl
tel.: 500845363

Tomasz Zientarski

tomasz.zientarski@estatedealer.pl
tel.: 506189116

Damian Kopcio

damian@estatedealer.pl
tel.: 500846421

Wojciech Płatkowski

wojciech.platkowski@estatedealer.pl
tel.: 500829674

Maciej Skiba

maciej.skiba@estatedealer.pl
tel.: 516787805

Łukasz Kowalik

lukasz.kowalik@estatedealer.pl
tel.: 512657484

Agata Dąbrowska

agata.dabrowska@estatedealer.pl
tel.: 533527561

Estate Dealer

ewelina.zadrozna@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Damian Stąpała

damian.stapala@estatedealer.pl
tel.: 733885732

Daniel Wojdała

daniel.wojdala@estatedealer.pl
tel.: 608125100

Zbigniew Gugała

zbigniew.gugala@estatedealer.pl
tel.: 530640497

Vladyslav Tiutiunnyk

vladyslav.tiutiunnyk@estatedealer.pl
tel.: 793063374

Estate Dealer Warszawa

Mykola Zaiarnyi

mykola.zaiarnyi@estatedealer.pl
tel.: 799015957

Aleksandra Pruk

aleksandra.pruk@estatedealer.pl
tel.: 505682413

Kinga Karbowniczek - Jeż

kinga.karbowniczek-jez@estatedealer.pl
tel.: 501361763

Krystian Ambroziak

krystian.ambroziak@estatedealer.pl
tel.: 690652828

Piotr Pleban

piotr.pleban@estatedealer.pl
tel.: 698806714

Angelika Sadłowska

angelika.sadlowska@estatedealer.pl
tel.: 690443302

Konrad Zieliński

zielinski.konrad@estatedealer.pl
tel.: 516961325

Oksana Oshkodera

oksana.oshkodera@estatedealer.pl
tel.: 512207229

Mateusz Waszczyszyn

mateusz.waszczyszyn@estatedealer.pl
tel.: 510574267

Bartosz Baran

bartosz.baran@estatedealer.pl
tel.: 600239673

Karolina Wiśniewska

karolina.wisniewska@estatedealer.pl
tel.: 724168621

Artem Fedotov

artem.fedotov@estatedealer.pl
tel.: 796936627

Piotr Gawroński

piotr.gawronski@estatedealer.pl
tel.: 577821187

Paweł Pokorski

pawel.pokorski@estatedealer.pl
tel.: 530784533

Agencja nieruchomości - Kraków i Warszawa

Obrót nieruchomościami jest dla nas codziennością. Skutecznie wyszukujemy ciekawe oferty, znajdujemy kupców i chętnych do najmu. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przekonani, że współpraca z naszym biurem nieruchomości w Krakowie będzie owocna.
Czytaj więcej...

Czym się zajmujemy?

Nasza agencja nieruchomości w Krakowie posiada bardzo rozbudowaną ofertę. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami każdego rodzaju: na wynajem oraz na sprzedaż. Są to domy, mieszkania, komercyjne lokale, a także całe obiekty. Agencja zajmuje się pośredniczeniem w transakcjach. Biuro nieruchomości zatrudnia wyłącznie specjalistów, którzy na pewno będą w stanie Ci pomóc. Podejmujemy się poszukiwania najemców oraz kupców. Wyszukujemy również nieruchomości wedle szczegółowych preferencji (jak np. wymagana ilość pokoi, klimatyzacja etc.).

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto wybrać nas, a nie inne agencje i biura nieruchomości? Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Doskonale znamy rynek nieruchomości w Krakowie, Warszawie i innych miastach, dlatego możemy szybko znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się znaleźć najlepsze propozycje, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, czy chętnym na zakup lub najem nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, nie tylko, by wynajdywać odpowiednie oferty i kupców, ale też, by zapewniać przejrzyste warunki umów. Naszym głównym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego staramy się być nie tylko profesjonalni, lecz także elastyczni.

Nieruchomości - nie tylko Kraków, ale i Warszawa

Zdecydowaną większość naszej pracy wykonujemy w Krakowie, jednak jeśli interesuje Cię nieruchomość w innej lokalizacji, to musisz wiedzieć, że nasza agencja funkcjonuje także na terenie Poznania, Łodzi, Wrocławia oraz Trójmiasta! Zapraszamy do kontaktu! W razie zainteresowania współpracą lub pojawienia się jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. Na pewno uzyskasz potrzebne odpowiedzi.