język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński

skontaktuj się z nami

ul. Marchołta 28/30 Kraków
ul. Karolkowa 28/73 Warszawa

tel: + 48 503756519
biuro@estatedealer.pl

napisz do nas





Estate Dealer

Dorota Kmiecik

dorota.kmiecik@estatedealer.pl
tel.: 502745041

Estate Dealer Kraków

biuro@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Andrii Dovhaliuk

andrii.dovhaliuk@estatedealer.pl
tel.: 730929314

Tomasz Stasica

tomasz.stasica@estatedealer.pl
tel.: 662808396

Maciej Buczek

maciej.buczek@estatedealer.pl
tel.: 733927426

Aneta Paluch

aneta.paluch@estatedealer.pl
tel.: 504198419

Kinga Szybiak

kinga@estatedealer.pl
tel.: 534682031

Wojciech Płatkowski

wojciech.platkowski@estatedealer.pl
tel.: 500829674

Maciej Skiba

maciej.skiba@estatedealer.pl
tel.: 516787805

Agata Dąbrowska

agata.dabrowska@estatedealer.pl
tel.: 533527561

Amanda Kawiorska

amanda.kolacz@gmail.com
tel.: 530667317

Damian Stąpała

damian.stapala@estatedealer.pl
tel.: 570414006

Daniel Wojdała

daniel.wojdala@estatedealer.pl
tel.: 608125100

Zbigniew Gugała

zbigniew.gugala@estatedealer.pl
tel.: 530640497

Vladyslav Tiutiunnyk

vladyslav.tiutiunnyk@estatedealer.pl
tel.: 793063374

Andrii Lavrinenko

andrzej@estatedealer.pl
tel.: 791712407

Maciej Florek

maciej.florek@estatedealer.pl
tel.: 696254023

Estate Dealer Warszawa

Kacper Porzeziński

kacper.porzezinski@estatedealer.pl
tel.: 511736279

Estate Dealer Warszawa

warszawa@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Kamil Pierścieniak

kamil.pierscieniak@estatedealer.pl
tel.: 669235726

Artem Fedotov

artem.fedotov@estatedealer.pl
tel.: 796936627

Agencja nieruchomości - Kraków i Warszawa

Obrót nieruchomościami jest dla nas codziennością. Skutecznie wyszukujemy ciekawe oferty nieruchomości, znajdujemy kupców i chętnych do najmu. Nasza agencja nieruchomości ceni sobie profesjonalizm i jesteśmy przekonani, że współpraca z naszym biurem nieruchomości w Krakowie będzie owocna.
Czytaj więcej...

Agencje nieruchomości Kraków - Czym się zajmujemy?

Nasza agencja nieruchomości w Krakowie posiada bardzo rozbudowaną ofertę. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami każdego rodzaju: na wynajem oraz na sprzedaż. Są to domy, mieszkania, komercyjne lokale, a także całe obiekty. Agencja nieruchomości zajmuje się pośredniczeniem w transakcjach. Biuro nieruchomości zatrudnia wyłącznie specjalistów, którzy na pewno będą w stanie Ci pomóc. Podejmujemy się poszukiwania najemców oraz kupców. Wyszukujemy również nieruchomości wedle szczegółowych preferencji (jak np. wymagana ilość pokoi, klimatyzacja etc.).

Biuro nieruchomości Kraków - Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto wybrać nas, a nie inne agencje i biura nieruchomości? Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Doskonale znamy rynek nieruchomości w Krakowie, Warszawie i innych miastach, dlatego możemy szybko znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się znaleźć najlepsze propozycje, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, czy chętnym na zakup lub najem nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, nie tylko, by wynajdywać odpowiednie oferty i kupców, ale też, by zapewniać przejrzyste warunki umów. Naszym głównym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego staramy się być nie tylko profesjonalni, lecz także elastyczni.

Nieruchomości - nie tylko Kraków, ale i Warszawa

Zdecydowaną większość naszej pracy wykonujemy w Krakowie, jednak jeśli interesuje Cię nieruchomość w innej lokalizacji, to musisz wiedzieć, że nasza agencja nieruchomości funkcjonuje także na terenie Poznania, Łodzi, Wrocławia oraz Trójmiasta! Zapraszamy do kontaktu! W razie zainteresowania współpracą lub pojawienia się jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi konsultantami z naszej agencji nieruchomości w Krakowie. Na pewno uzyskasz potrzebne odpowiedzi.