skontaktuj się z nami

ul. Szlak 50/328 Kraków
ul. Szlak 50/312 Kraków
ul. Szlak 50/102 Kraków
ul. Karolkowa 28/73 Warszawa

tel: + 48 503989028
biuro@estatedealer.pl

napisz do nas





nasi doradcy:

Mateusz Bugiera

mateusz.bugiera@estatedealer.pl
tel.: 731453577

Kamila Świerczyńska

kamila.swierczynska@estatedealer.pl
tel.: 534409519

Wojciech Pomarkiewicz

wojciech.pomarkiewicz@estatedealer.pl
tel.: 503815139

Paulina Głód

paulina.glod@estatedealer.pl
tel.: 534827019

Bartłomiej Pawłowski

bartlomiej.pawlowski@estatedealer.pl
tel.: 784565239

Tomasz Wilczek

tomasz.wilczek@estatedealer.pl
tel.: 507240083

Bartosz Kowalski

bartosz.kowalski@estatedealer.pl
tel.: 518622942

Alexander Adamik

alexander.adamik@estatedealer.pl
tel.: 501599857

Justyna Śmieszek

justyna@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Tomasz Wacławik

tomasz.waclawik@estatedealer.pl
tel.: 535180328

Mateusz Godlewski

mateusz.godlewski@estatedealer.pl
tel.: 506854994

Magdalena Gęca

magdalena.geca@estatedealer.pl
tel.: 513460596

Katarzyna Walczak

katarzyna.walczak@estatedealer.pl
tel.: 512545144

Michał Kilar

michal.kilar@estatedealer.pl
tel.: 536160817

Magdalena Bolesławska

magdalena.boleslawska@estatedealer.pl
tel.: 883458488

Gabriela Bednarowicz

gabriela.bednarowicz@estatedealer.pl
tel.: 513353665

Patryk Machaj

patryk.machaj@estatedealer.pl
tel.: 733857726

Łukasz Kowalik

lukasz.kowalik@estatedealer.pl
tel.: 512657484

Ryszard Dydek

ryszard.dydek@estatedealer.pl
tel.: 534827019

Marcel Pytlewski

marcel.pytlewski@estatedealer.pl
tel.: 502106841

Anna Rybka

anna.rybka@estatedealer.net
tel.: 512904145

Sebastian Marszałek

sebastian.marszalek@estatedealer.net
tel.: 519592601

Andrii Latyshev

andrii.latyshev@estatedealer.pl
tel.: 518489226

Arkadiusz Fornal

arkadiusz.fornal@estatedealer.pl
tel.: 535802137

Estate Dealer

ewelina.zadrozna@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Bartosz Widła

bartosz.widla@estatedealer.pl
tel.: 512904145

Bartosz Woliński

bartek@estatedealer.pl
tel.: 530768412

Damian Kopcio

damian@estatedealer.pl
tel.: 500846421

Damian Stąpała

damian.stapala@estatedealer.pl
tel.: 733885732

Daniel Wojdała

daniel.wojdala@estatedealer.pl
tel.: 733857382

Dariusz Sokolnicki

dariusz.sokolnicki@estatedealer.pl
tel.: 791222600

Dominik Drzewiecki

dominik.drzewiecki@estatedealer.pl
tel.: 665646621

Dominika Szczypek

dominika.szczypek@estatedealer.pl
tel.: 796550180

Jakub Janiszewski

jakub.janiszewski@estatedealer.pl
tel.: 500834354

Jakub Probierz

jakub.probierz@estatedealer.pl
tel.: 606818974

Jurij Ziniak

juri.ziniak@estatedealer.pl
tel.: 530783684

Justyna Cyrwus

justyna.cyrwus@estatedealer.pl
tel.: 530784533

Justyna Gilarska

justyna.gilarska@estatedealer.pl
tel.: 512756494

Kamil Borkowski

kamil.borkowski@estatedealer.pl
tel.: 519050188

Kinga Szybiak

kinga@estatedealer.pl
tel.: 534682031

Klaudia Guzik

Klaudia.guzik@estatedealer.pl
tel.: 502143171

Łukasz Mirowski

lukasz.mirowski@estatedealer.pl
tel.: 533718191

Łukasz Sikorski

lukasz.sikorski@estatedealer.pl
tel.: 500845363

Mateusz Serczyk

mateusz.serczyk@estatedealer.pl
tel.: 733919736

Michał Staśko

michal.stasko@estatedealer.pl
tel.: 503759612

Michał Nowak

michal.nowak@estatedealer.pl
tel.: 733927426

Patrycja Piotrowicz

patrycja@estatedealer.pl
tel.: 531570265

Patrycjusz Opszański

patrycjusz.opszanski@estatedealer.pl
tel.: 733653434

Paulina Kowalczyk

paulina.kowalczyk@estatedealer.pl
tel.: 666733026

Paulina Kuciel

paulina.kuciel@estatedealer.pl
tel.: 505346000

Piotr Śmietanka

piotr.smietanka@estatedealer.pl
tel.: 501039646

Przemysław Starak

przemyslaw.starak@estatedealer.pl
tel.: 512642857

Roman Paskevych

roman.paskevych@estatedealer.pl
tel.: 537318608

Sebastian Kawiorski

sebastian@estatedealer.pl
tel.: 517287042

Tomasz Zientarski

tomasz.zientarski@estatedealer.pl
tel.: 733897338

Wojciech Płatkowski

wojciech.platkowski@estatedealer.pl
tel.: 500829674

Zbigniew Gugała

zbigniew.gugala@estatedealer.pl
tel.: 530640497

Biuro Nieruchomości Estate Dealer

Biuro Nieruchomości Estate Dealer to agencja pracująca według najwyższych standardów. Zapoznaj się z naszą ofertą.
» WIĘCEJ