skontaktuj się z nami

ul. Szlak 50/312 Kraków
ul. Szlak 50/319 Kraków
ul. Szlak 50/306 Kraków
ul. Karolkowa 28/73 Warszawa

tel: + 48 503756519
biuro@estatedealer.pl

napisz do nas





Andrii Latyshev

andrii.latyshev@estatedealer.pl
tel.: 518489226

Bohdan Hryhorenko

bohdan.hryhorenko@estatedealer.pl
tel.: 576791887

Estate Dealer

Natalia Ślączka

natalia.slaczka@estatedealer.pl
tel.: 698562557

Mateusz Szyszko

mateusz.szyszko@estatedealer.pl
tel.: 792271155

Dorota Kmiecik

dorota.kmiecik@estatedealer.pl
tel.: 502745041

Bartosz Dziopa

bartosz.dziopa@estatedealer.pl
tel.: 698505443

Magdalena Piątek

magdalena.piatek@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Mateusz Serczyk

mateusz.serczyk@estatedealer.pl
tel.: 733919736

Bartosz Widła

bartosz.widla@estatedealer.pl
tel.: 512904145

Kamila Świerczyńska

kamila.swierczynska@estatedealer.pl
tel.: 534409519

Kinga Szybiak

kinga@estatedealer.pl
tel.: 534682031

Natalia Kruszyna

natalia.kruszyna@estatedealer.pl
tel.: 573129804

Łukasz Sikorski

lukasz.sikorski@estatedealer.pl
tel.: 500845363

Tomasz Zientarski

tomasz.zientarski@estatedealer.pl
tel.: 506189116

Damian Kopcio

damian@estatedealer.pl
tel.: 500846421

Wojciech Płatkowski

wojciech.platkowski@estatedealer.pl
tel.: 500829674

Aleksandra Krakowiak

aleksandra.krakowiak@estatedealer.pl
tel.: 536-001-505

Maciej Skiba

maciej.skiba@estatedealer.pl
tel.: 516787805

Kesja Wysocka

kesja.wysocka@estatedealer.pl
tel.: 534844641

Łukasz Kowalik

lukasz.kowalik@estatedealer.pl
tel.: 512657484

Ryszard Dydek

ryszard.dydek@estatedealer.pl
tel.: 534827019

Agata Dąbrowska

agata.dabrowska@estatedealer.pl
tel.: 533527561

Estate Dealer

ewelina.zadrozna@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Damian Stąpała

damian.stapala@estatedealer.pl
tel.: 733885732

Daniel Wojdała

daniel.wojdala@estatedealer.pl
tel.: 733857382

Dominik Drzewiecki

dominik.drzewiecki@estatedealer.pl
tel.: 665646621

Jakub Janiszewski

jakub.janiszewski@estatedealer.pl
tel.: 500834354

Jurij Ziniak

juri.ziniak@estatedealer.pl
tel.: 530783684

Michał Staśko

michal.stasko@estatedealer.pl
tel.: 503759612

Patrycjusz Opszański

patrycjusz.opszanski@estatedealer.pl
tel.: 733653434

Paulina Kuciel

paulina.kuciel@estatedealer.pl
tel.: 505346000

Roman Paskevych

roman.paskevych@estatedealer.pl
tel.: 537318608

Sebastian Kawiorski

sebastian@estatedealer.pl
tel.: 517287042

Zbigniew Gugała

zbigniew.gugala@estatedealer.pl
tel.: 530640497

Estate Dealer Warszawa

Aleksandra Pruk

aleksandra.pruk@estatedealer.pl
tel.: 505682413

Konrad Zieliński

zielinski.konrad@estatedealer.pl
tel.: 516961325

Robert Wyszomierski

robert.wyszomierski@estatedealer.pl
tel.: 693952572

Oksana Oshkodera

oksana.oshkodera@estatedealer.pl
tel.: 512207229

Ernest Węgliński

ernest.weglinski@estatedealer.pl
tel.: 660322727

Veronika Plakhotna

veronika.plakhotna@estatedealer.pl
tel.: 729389254

Izabela Kolosinska

kolosinska.izabela@estatedealer.pl
tel.: 536119924

Tomasz Wilczek

tomasz.wilczek@estatedealer.pl
tel.: 507240083

Paweł Pokorski

pawel.pokorski@estatedealer.pl
tel.: 530784533

Daniel Portacha

daniel.portacha@estatedealer.pl
tel.: 516140468

Patryk Trojanowski

patryk.trojanowski@estatedealer.pl
tel.: 799843793

Natalia Dywan

natalia.dywan@estatedealer.pl
tel.: 796153130

Mykola Zaiarnyi

mykola.zaiarnyi@estatedealer.pl
tel.: 799015957

Piotr Śmietanka

piotr.smietanka@estatedealer.pl
tel.: 501039646

Agencja nieruchomości - Kraków i Warszawa

Obrót nieruchomościami jest dla nas codziennością. Skutecznie wyszukujemy ciekawe oferty, znajdujemy kupców i chętnych do najmu. Cenimy sobie profesjonalizm i jesteśmy przekonani, że współpraca z naszym biurem nieruchomości w Krakowie będzie owocna.
Czytaj więcej...

Czym się zajmujemy?

Nasza agencja nieruchomości w Krakowie posiada bardzo rozbudowaną ofertę. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami każdego rodzaju: na wynajem oraz na sprzedaż. Są to domy, mieszkania, komercyjne lokale, a także całe obiekty. Agencja zajmuje się pośredniczeniem w transakcjach. Biuro nieruchomości zatrudnia wyłącznie specjalistów, którzy na pewno będą w stanie Ci pomóc. Podejmujemy się poszukiwania najemców oraz kupców. Wyszukujemy również nieruchomości wedle szczegółowych preferencji (jak np. wymagana ilość pokoi, klimatyzacja etc.).

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto wybrać nas, a nie inne agencje i biura nieruchomości? Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Doskonale znamy rynek nieruchomości w Krakowie, Warszawie i innych miastach, dlatego możemy szybko znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się znaleźć najlepsze propozycje, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, czy chętnym na zakup lub najem nieruchomości. Dokładamy wszelkich starań, nie tylko, by wynajdywać odpowiednie oferty i kupców, ale też, by zapewniać przejrzyste warunki umów. Naszym głównym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów, dlatego staramy się być nie tylko profesjonalni, lecz także elastyczni.

Nieruchomości - nie tylko Kraków, ale i Warszawa

Zdecydowaną większość naszej pracy wykonujemy w Krakowie, jednak jeśli interesuje Cię nieruchomość w innej lokalizacji, to musisz wiedzieć, że nasza agencja funkcjonuje także na terenie Poznania, Łodzi, Wrocławia oraz Trójmiasta! Zapraszamy do kontaktu! W razie zainteresowania współpracą lub pojawienia się jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi konsultantami. Na pewno uzyskasz potrzebne odpowiedzi.