język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński

skontaktuj się z nami

ul. Marchołta 28/30 Kraków
ul. Karolkowa 28/73 Warszawa

tel: + 48 503756519
biuro@estatedealer.pl

napisz do nas





Estate Dealer

Estate Dealer Kraków

biuro@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Andrii Dovhaliuk

andrii.dovhaliuk@estatedealer.pl
tel.: 730929314

Tomasz Stasica

tomasz.stasica@estatedealer.pl
tel.: 662808396

Maciej Buczek

maciej.buczek@estatedealer.pl
tel.: 733927426

Aneta Paluch

aneta@estatedealer.pl
tel.: 504198419

Kinga Szybiak

kinga@estatedealer.pl
tel.: 534682031

Wojciech Płatkowski

wojciech.platkowski@estatedealer.pl
tel.: 500829674

Agata Dąbrowska

agata.dabrowska@estatedealer.pl
tel.: 533527561

Amanda Kawiorska

amanda@estatedealer.pl
tel.: 530667317

Damian Stąpała

damian.stapala@estatedealer.pl
tel.: 570414006

Daniel Wojdała

daniel.wojdala@estatedealer.pl
tel.: 608125100

Zbigniew Gugała

zbigniew.gugala@estatedealer.pl
tel.: 530640497

Vladyslav Tiutiunnyk

vladyslav.tiutiunnyk@estatedealer.pl
tel.: 793063374

Andrii Lavrinenko

andrzej@estatedealer.pl
tel.: 791712407

Maciej Florek

maciej.florek@estatedealer.pl
tel.: 696254023

Aleksandra Bżdziuch

aleksandra@estatedealer.pl
tel.: 883526739

Agnieszka Idzikowska

agnieszka@estatedealer.pl
tel.: 509223616

Alina Cherednychenko

alina@estatedealer.pl
tel.: 532120559

Marcin Rodak

marcin.rodak@estatedealer.pl
tel.: 797153485

Magdalena Pszczoła

magdalena@estatedealer.pl

Patrycja Kowal

patrycja@estatedealer.pl

Julia Bugno

julia@estatedealer.pl
tel.: 535022931

Estate Dealer Warszawa

Kacper Porzeziński

kacper.porzezinski@estatedealer.pl
tel.: 511736279

Estate Dealer Warszawa

warszawa@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Kamil Pierścieniak

kamil.pierscieniak@estatedealer.pl
tel.: 669235726

Artem Fedotov

artem.fedotov@estatedealer.pl
tel.: 796936627