język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński

skontaktuj się z nami

ul. Pytlasińskiego 14
30-698 Kraków
tel: + 48 503756519
biuro@estatedealer.pl

napisz do nas





Estate Dealer

Estate Dealer Kraków

biuro@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Łukasz Sikorski

lukasz@estatedealer.pl
tel.: 500845363

Aneta Paluch

aneta@estatedealer.pl
tel.: 504198419

Kinga Szybiak

kinga@estatedealer.pl
tel.: 534682031

Wojciech Płatkowski

wojciech.platkowski@estatedealer.pl
tel.: 500829674

Amanda Kawiorska

amanda@estatedealer.pl
tel.: 530667317

Estate Dealer

biuro@estatedealer.pl
tel.: +48503756519

Zbigniew Gugała

zbigniew.gugala@estatedealer.pl
tel.: 530640497

Vladyslav Tiutiunnyk

vladyslav.tiutiunnyk@estatedealer.pl
tel.: 793063374

Agnieszka Idzikowska

agnieszka@estatedealer.pl
tel.: 509223616

Roman Podoliak

roman@estatedealer.pl
tel.: 572488614

Daniil Kudriavtsev

daniil@estatredealer.pl
tel.: 519131686

Natalia Cyganek

natalia@estatedealer.pl
tel.: +48505857489

Milena Takuska

milena@estatedealer.pl
tel.: +48692877298

Natalia Florek

natalia.florek@estatedealer.pl
tel.: 513981336

Hubert Dumin

hubert@estatedealer.pl
tel.: 791737788

Adrianna Nykolyn

adrianna@estatedealer.pl
tel.: +48 694904387

Patrycja Kucharzak

patrycja@estatedealer.pl
tel.: +48577751392

Dawid Dziedziak

dawid@estatedealer.pl

Artsiom Misiukevich

artsiom@estatedealer.pl

Sebastian Kawiorski

sebastian@estatedealer.pl

Wiktor Wiatr

wiktor@estatedealer.pl
tel.: +48881085291

Daniel Peterka

daniel.peterka@estatedealer.pl
tel.: 795444220

Angelika Puc

angelika.puc@estatedealer.pl
tel.: 794706642

Anastasiia Putivskaia

anastasiia@estatedealer.pl
tel.: 797821692

Kamil Ziętara

kamil@estatedealer.pl
tel.: 796208417

Estate Dealer Warszawa

Mykola Peneteleychuk

mykola@estatedealer.pl
tel.: 733864412

Estate Dealer Warszawa

warszawa@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Kamil Pierścieniak

kamil.pierscieniak@estatedealer.pl
tel.: 503756519

Artem Fedotov

artem.fedotov@estatedealer.pl
tel.: 503756519