Kariera

Zespół pośredników, z którymi spotykają się nasi klienci to ludzie doskonale wyszkoleni i dbający o każdy szczegół. Ich zadaniem jest troska o przebieg współpracy od momentu pierwszego spotkania, aż po upragnione przekazanie kluczy do wybranego lokum.

 

 

Branża nieruchomości, którą zajmujemy się od wielu lat, obejmuje nie tylko rynek mieszkań na sprzedaż. W naszej ofercie znajdziesz propozycje gruntów, lokali biurowych czy domów. Pomożemy Ci również w znalezieniu lokum na wynajem krótkoterminowy – opowiedz nam o swoich preferencjach, a my zajmiemy się resztą.
Nasz profesjonalizm podkreślają liczne referencje i szerokie grono zaufanych partnerów biznesowych. Wynajmując i sprzedając nieruchomości, współpracujemy ze spółkami z giełdy nowojorskiej, rządami państw, a także firmami oraz prywatnymi inwestorami z całego świata. 
 

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Szukasz pracy o nielimitowanym potencjale zarobkowym, w której im większe jest Twoje zaangażowanie, tym większe są zarobki?
Jeśli przy okazji znasz lub chcesz poznać rynek nieruchomości i nie krępują Cię negocjacje z Klientem, zapraszamy do Estate Dealer.
Nie narzucamy limitów, ale potrafimy docenić najbardziej pracowitych, oferując im sowite
premie. Nie zgadzamy się z zasadami, że bez względu na zaangażowanie wynagrodzenie jest
takie samo. Szukamy tych, którzy lubią brać sprawy w swoje ręce, są pewni swego, a przez życie idą odważnie i z uniesioną głową. Zgadzasz się z naszymi założeniami? Jeśli tak, czytaj dalej!

 

Jako agent nieruchomości będziesz odpowiadać za:

 • pozyskiwanie klientów i ich obsługę w zakresie obrotu nieruchomościami,
 • przygotowywanie oferty handlowej z prezentacją nieruchomości włącznie,
 • zaangażowanie w negocjacjach handlowych,
 • obsługę prawną nieruchomości,
 • utrzymywanie relacji z klientami.

WYMAGANIA:

Nie szukamy superbohaterów, ale mamy swoje wymagania. Chcemy pracować z osobami:

 • niebojącymi się najtwardszych negocjacji,
 • odpowiedzialnymi za powierzone im zadania,
 • komunikatywnymi (nie tylko po kuflu piwa),
 • dyspozycyjnymi (które nie mają trzy razy w tygodniu wesel, pogrzebów czy innych uroczystości),
 • znającymi zasady dobrego zachowania,
 • posiadającymi zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu.
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie  w pracy jako agent nieruchomości, ewentualnie w handlu, sprzedaży oraz marketingu.

FIRMA OFERUJE:
- Wynagrodzenie w formie podstawy
- Nawet do 60% prowizji z każdej transakcji
- Dostęp do nowoczesnych technologii oraz narzędzi pracy, w tym smartfonów, aparatów fotograficznych, laptopów, firmowych sal konferencyjnych, luksusowych samochodów oraz podziemnych parkingów.
- Pakiet szkoleń, które przydadzą się w pracy, ale również w życiu prywatnym
- Atrakcyjną ścieżkę kariery dającą możliwość szybkich awansów
- Współpracę z najlepszymi agentami w branży
- Dostęp do szerokiej bazy klientów oraz inwestorów
- Wyjazdy zagraniczne, czyli praca i wypoczynek w jednym

Pośrednik nieruchomości

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z pomocy pośrednika nieruchomości? To przede wszystkim ukłon w stronę Twojej wygody. Niezależnie od tego, czy chcesz ową nieruchomość sprzedać, kupić czy wynająć, dzięki profesjonalnej pomocy zaoszczędzisz sporo czasu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzisiaj czas jest niesamowicie cenną wartością. Tymczasem poszukiwanie kupca na swoją nieruchomość może trwać długo i wymagać sporych nakładów energii. Skorzystanie ze świadczonych przez nas usług skróci cały proces. W jaki sposób? Agent nieruchomości zajmie się wszystkimi krokami sprzedaży nieruchomości od A do Z, przez cały czas pozostając z Tobą w kontakcie. Wśród zadań, które specjalista ds. obrotu nieruchomościami będzie realizował, znajdują się:
 • utworzenie spójnej, konkretnej oferty, którą będzie przedstawiał) przedstawiać klientom i promował ją wśród potencjalnych nabywców oraz na portalach,
 • kontakt z zainteresowanymi klientami oraz ustalanie spotkań,
 • prezentacja nieruchomości, wraz z przedstawieniem wszystkich szczegółów, które jej dotyczą,
 • finalizacja transakcji.
Jeżeli chcesz znaleźć odpowiednie dla siebie mieszkanie, doradca ds. nieruchomości chętnie dowie się, czego potrzebujesz. Uwzględnimy wszelkie wytyczne, takie jak preferowana lokalizacja, cena, balkon lub jego brak, liczba pokoi, standard etc. Dzięki temu w krótkim czasie znajdziemy odpowiednie dla Ciebie propozycje. Zależy nam również na tym, by nasi klienci trafiali wyłącznie na oferty pewne, dlatego wszystkie weryfikujemy.
Decydując się na skorzystanie z naszych propozycji, stawiasz na wysoką jakość obsługi i pełen profesjonalizm. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i pozwól nam zająć się Twoją nieruchomością – gwarantujemy pełne zadowolenie.
 

skontaktuj się z nami

ul. Szlak 50/328 Kraków
ul. Szlak 50/312 Kraków
ul. Szlak 50/102 Kraków
ul. Karolkowa 28/73 Warszawa

tel: + 48 503989028
biuro@estatedealer.pl

napisz do nas