język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński

Nova Wiosenna

dane inwestycji

Kraków, Wiosenna

od 894 000 zł do 1 975 000Cena

od 15 468 zł do 17 703Cena za m2

od 3 do 4 Liczba pokoi

od 52 do 124 Pow. całkowita

od 1 do 1 Piętro

tak/nieGaraż

tak/nieTaras

nieBalkon

nieKlimatyzacja

szczegóły inwestycji

KrajPOLSKA
WojewództwoMAŁOPOLSKIE
GminaKraków
MiejscowośćKraków
Dzielnica - osiedleWola Justowska
UlicaWiosenna
Planowany koniec prac [miesiąc]Grudzień
Planowany koniec prac [rok]2023
Liczba budynków16
Liczba lokali34

zalety inwestycji

InternetJEST
Ogrzewanie podłogoweJEST
OgrodzenieJEST
GarażJEST
Indywidualne ogrzewanie gazoweJEST
MonitoringJEST

najbliższa okolica

FitnessJEST
AutobusJEST
PrzedszkoleJEST
Niska zabudowaJEST
SzkołaJEST

Lista ofert...

FILTRUJ

Luksus blisko natury

Nova Wiosenna – Luksus blisko natury  

Nova Wiosenna to urokliwe osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa, przy ulicy Wiosennej na Woli Justowskiej. Miejsce idealnie sprawdzi się dla osób ceniących sobie prywatność i komfort. Bliskość natury, dogodna komunikacja to tylko kilka z dodatkowych atutów inwestycji.  

Nova Wiosenna to 16 domów bliźniaczych o powierzchni 124,45 m2, 16 apartamentów o powierzchni od 52 do 90 m2 oraz 2 wille wolnostojące o powierzchni od 116 do 130 m2.  

Nowoczesna bryła, niska zabudowa, jasna elewacja budynków przełamana akcentami drewna to elementy, które nadają inwestycji wyjątkowej elegancji.  
Niepowtarzalny klimat osiedla podkreślają doskonale wkomponowane w architekturę przestrzenie do odpoczynku – zielone dziedzińce, zewnętrzne ogrody, zielone tarasy na dachach budynków oraz przestronne balkony, które zostaną wykończone drewnem. Ponadto wzmocnione stropy dachów umożliwią montaż jacuzzi. 

Przestronne i funkcjonalne wnętrza domów i mieszkań zostaną doskonale doświetlone dzięki dużym przeszkleniom z aluminiową stolarką okienną. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców, w inwestycji zastosowano energooszczędne rozwiązania w postaci rekuperacji z odzyskiem ciepła, wielofunkcyjne piece gazowe oraz ogrzewanie podłogowe w każdym pomieszczeniu. 

Teren wokół osiedla został zaprojektowany tak, aby idealnie komponował się z budynkami, a przy tym stanowił funkcjonalne i przyjemne miejsce do wypoczynku dla mieszkańców. Powstaną tu również zielone części wspólne z elementami małej architektury, umożliwiające odpoczynek, realizację pasji i czerpanie radości ze wspólnych chwil na świeżym powietrzu. 

Dobre skomunikowanie osiedla z centrum miasta, jak również z centrami handlowymi oraz szkołami i przedszkolami. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również sklepy, piekarnie, kawiarnie, restauracje. Przyległe tereny rekreacyjne, m.in. oddalony 2 km Park Decjusza, czy też zielone tereny Lasu Wolskiego oraz Rezerwatu przyrody Panieńskie Skały, zapewniają możliwość uprawiania aktywnego wypoczynku – wycieczki piesze i rowerowe.