Wsparcie kredytowe - jak dostać kredyt? Kto może Ci przy tym pomóc?

Doradca kredytowy jest z Tobą przy wypełnieniu wszystkich dokumentów, dopilnowaniu formalności, aż do zamknięcia procesu. Prowadzi Cię krok po kroku przez skomplikowany proces kredytowy. Nie musisz odwiedzać wszystkich banków, możesz zaoszczędzić swój czas i skorzystać z usług profesjonalisty, który przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę w jednym miejscu. 

 

Jak wygląda proces współpracy?

  • Najważniejszy krok to sprawdzenie sytuacji i zdolności kredytowej. Bank pożyczy Ci pieniądze, tylko wtedy gdy będziesz wiarygodny.
  • Krok drugi to dopasowanie indywidualnej oferty i koncepcji do Twoich potrzeb, oczekiwań i oczywiście możliwości finansowych.
  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów - to najtrudniejsza część całego procesu. Wnioski kredytowe są zazwyczaj bardzo długie i złożone, zwłaszcza dla niedoświadczonych osób, doradca sporządzi je dla Ciebie do każdego z banków.
  • Zapewnienie wsparcia prawnego - jako klient musisz mieć świadomość i wiedzę na temat warunków zawieranych umów kredytu. 
  • Opieka po sprzedażowa - możesz zadzwonić do doradcy w każdym momencie po otrzymaniu kredytu z każdym pytaniem.
 

Jakie usługi masz do wyboru?

  • Doradca może pomóc Ci przy kredycie hipotecznym, inwestycyjnym, odnawialnym czy obrotowym.
  • W trakcie kredytu możesz też wykonać procedurę refinansowania kredytu, czyli przeniesienia go do innego banku, gdzie kredyt jest tańszy.
  • Dla osób, które prowadzą firmę największe zalety ma leasing, czyli rozłożenie płatności w czasie oraz odliczenie kosztów od podatku. 
Ci, którzy chcą pojechać na szybkie wakacje, nie ruszając swoich oszczędności na lokatach znajdzie się kredyt gotówkowy tzw. konsumencki.
 

Doradca kredytowy pomoże Ci, gdy inwestujesz w nieruchomości, kupujesz swoje nowe “M`, czy natychmiast chcesz coś sfinansować! 

Jeżeli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami! Postaramy odpowiedzieć się na wszystkie! 

Jesteśmy dostępni pod nr tel. 503 756 519.