Pomysł na twoje mieszkanie!

Wiele osób korzysta z pomocy architekta/projektanta wnętrz aby zaprojektować swoje nowe mieszkanie. Inni zdają się na własne pomysły i ich późniejsze wykonanie. Jeżeli marzysz o pięknym wnętrzu i potrzebujesz inspiracji, pomożemy Ci dobrać świetnych projektantów, którzy wykonają je specjalnie dla Ciebie.
Projekt, wycena i realizacja. Trzy proste kroki do twojego miejsca na ziemi!
Specjalnie przygotowane pakiety z najlepszymi materiałami pozwolą dopasować Ci wygląd mieszkania do Twojego budżetu. Może być komfortowo, stylowo lub prestiżowo. Pakiet możesz też stworzyć indywidualnie. Każdy z takich pakietów zawiera gotową łazienkę, podłogi, gładzie, farby wraz z malowaniem, drzwi wewnętrzne, montaż lamp i osprzętu elektrycznego, gwarancje i terminową realizację!
Dodatkowo projekt może zawierać meble kuchenne na wymiar, schody, balustrady, klimatyzację i odbiór mieszkania od dewelopera.

Jak wygląda plan współpracy?
Punkt pierwszy to spotkanie z projektantem wnętrz, rozmowa na temat oczekiwań i budżetu. Następnie odbywa się aranżacja i projekt całego wnętrza. Punkt trzeci należy do działu zamówień i koordynacji dostaw materiałów wykończeniowych, a w ostatniej części pozostają tylko prace wykończeniowe i odbiór twojego mieszkania!

Jak długo czeka się na wykonanie usługi?
W przypadku, gdy mieszkanie jest średniej wielkości czas wykończenia to około 6 tygodni, do tego doliczamy też czas projektowania i zamówienia wszystkich materiałów - również około 6 tygodni.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i zmień wnętrze swojego mieszkania!

tel. 503 756 519