Luksusowe domy w Krakowie

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich na nietypową wycieczkę po wyszukanej i ekskluzywnej rezydencji na granicy Krakowa. Zaczynając naszą podróż, przenosimy się na spore wzniesienie, z którego rozpościera się przepiękna panorama Tatr i Trzech Koron – w dzień, natomiast nocą możemy podziwiać gwiezdne konstelacje. Zachwycając się wspaniałymi widokami możemy oddychać czystym powietrzem, co jest bardzo rzadko spotykane w okolicach Krakowa.
Cała rezydencja jest ogrodzona niczym forteca co dodatkowo buduje poczucie bezpieczeństwa, ale jednocześnie ogrodzenie jest idealnie dopasowane do bryły budynku co sprawia, że całość posiadłości zachwyca estetyką.
Kiedy przekroczymy bramy wejściowe lub przejedziemy przez próg naszym czterokołowcem, możemy zaparkować wóz w trzystanowiskowym garażu.
Znajdując się w środku budynku, od samego wejścia ogarnia nas błogi spokój, a to za sprawą Feng shui. Cała posiadłość została zaprojektowana w zgodzie ze starożytną sztuką z Chin, która umożliwia swobodny przepływ energii i oddziałuje na nasze życie w każdym z możliwych aspektów. Podziwiając nieruchomość od środka, co krok napotykamy na wygodne i komfortowe rozwiązania, które poprawiają nasze samopoczucie i podnoszą wysoki już standard budynku.
Dom został wybudowany zaledwie 3 lata temu i panuje w nim idealny porządek, a to za sprawą wyjątkowej dbałości właścicieli, centralnych odkurzaczy oraz Pani sprzątającej, która mieszka z właścicielami na co dzień i sprawuje pieczę nad porządkiem.
Przekraczając ozdobne, szklane drzwi, wkraczamy do przestronnego, jasnego i olbrzymiego salonu wyłożonego pięknymi płytami z marmuru, co ważne w głównym salonie, zgodnie ze sztuką Feng shui, nie znajdziemy telewizora. To miejsce do wspólnego spędzania czasu i przyjmowania gości, a nie oglądania filmów czy seriali. Co więcej w salonie mieści się nietypowy i jedyny w swoim rodzaju kominek elektryczny, który po zmierzchu wygląda zjawiskowo, budując przy tym ciepłą i rodzinną atmosferę. Idealna ekspozycja domu sprawia, że w słoneczne dni możemy napawać się cudownymi widokami i w pełni wykorzystać golden hour, która z pewnością ucieszy fanów fotografii.
Przestrzeń dookoła domu została tak zagospodarowana, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających mieszkańców, właściciele urządzali nieruchomość z najwyższą starannością, będąc przy tym nadwymiar wszechstronnymi. Przy domu jest możliwość uprawiania ogródka: jagód, ziół i róż, grill, miejsce rekreacyjne dla dzieci oraz cała masa zakątków, żeby się odprężyć i odpocząć.
Wracając z powrotem do środka udajmy się do wyjątkowej sypialni, w której zainstalowano ogrzewanie ścienne, ponieważ zgodnie z zasadami Feng shui, nie powinno stosować się ogrzewania podłogowego w sypialni. Przechodząc na korytarz, znajdziemy kolejne zastosowanie psychologii przestrzeni – czyli brak wejść do toalet naprzeciwko pokoi.
Cała willa wykończona została w ponadprzeciętnym standardzie, gdzie zastosowano inteligentne systemy i możliwość sterowania nimi poprzez telefon komórkowy. Przebywając w otoczeniu wyjątkowych i luksusowych sprzętów z pewnością poczujemy się wyjątkowo i komfortowo. Opisana rezydencja jest niezwykłą inwestycją, gotową do zamieszkania od zaraz, bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Przepiękna okolica, bliskość przyrody i wszystkich najpotrzebniejszych usług sprawia, że dom w Ochojnie będzie spełnieniem wszystkich pragnień o wymarzonym gniazdku.