język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk włoskijęzyk francuskijęzyk rosyjskijęzyk ukraiński

ZNAJDŹ OFERTĘ

EstateDealer.pl / Lokale Sprzedaż / Tarnobrzeg / Lokal na sprzedaż Tarnobrzeg 700m2
Tarnobrzeg, LOKAL SPRZEDAŻ symbol 149/4766/OLS
Polecamy do sprzedaży wyjątkowy obiekt restauracyjno-hotelowy położony w centrum Tarnobrzega.

Budynek to dawna piekarnia z 1906 roku, świadczy o tym wyrzeźbiona w sufitowej belce data. Później została przebudowana i założono tu restaurację. Restauracja to duża sala bankietowa z barem oraz przylegające do niej mniejsze pomieszczenie, wykorzystywane przez małe grupy gości, kameralnie na rodzinne uroczystości. Restauracja może obsłużyć równocześnie do 20 imprez (komunia, urodziny, jubileusze itp).

Sale są stylowo wykończone, wyposażone w stoły i krzesła. Wszystkie są klimatyzowane (klimatyzacja centralna).Budynek posiada wentylację i instalację oddymiana. Przed wejściem na salę główną, w holu znajduje się szatnia i toalety dla klientów.

Kuchnia przylega do restauracji i wydzielono w niej niezbędne pomieszczenia (kuchnia główna, zmywaki, magazyny brudnych i czystych naczyń, magazyn żywności);jest kompletnie wyposażona we wszystkie konieczne sprzęty, służące do przygotowania posiłków, zmywania i serwowania napojów. Posiada też profesjonalny piec do pizzy.

Pokoje hotelowe znajdują się na 1-szym piętrze. Są to pokoje 1-2 osobowe z łazienką, wyposażone w potrzebne meble, lodówkę, TV i sejf. Wszystko jest w bardzo dobrym stanie technicznym.

Budynek położony jest na działce o powierzchni ok. 10 arów. Przed budynkiem są miejsca parkingowe dla klientów oraz miejsce na ustawienie stolików i parasoli.

Całość jest funkcjonalna i zadbana. Restauracja znana jest w mieście. Słynie z dobrej włoskiej kuchni i smacznej pizzy. Zaglądają tu mieszkańcy i przyjezdni. Doskonałe miejsce na szkolenia dla firm i imprezy pracownicze.

Cena brutto - obejmuje całość z wyposażeniem.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
149/4766/OLS
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
15.12.2021
Cena cena w innych walutach
1 850 000, 00 PLN
Cena za m2
2 642, 86 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
PODKARPACKIE
Miejscowość
Tarnobrzeg
Ulica
ul. Szeroka
Powierzchnia całkowita
700, 00 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Usytuowanie lokalu
Z ULICY
Rodzaj budynku
DWOREK/PAŁAC
Rok budowy
1906
Materiał ścian
<
Liczba łazienek
10
Piętro
parter
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Energia elektryczna
Napięcie 400V (siła)
Podłączony gaz
Podłączony wodociąg
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Klimatyzacja
Internet
Telewizja kablowa
Rodzaj podłogi
KAFLE, PANELE, GRES,
Witryna
Udogodnienia dla inwalidów
Stan budynku
BARDZO DOBRY

doradca odpowiedzialny za ofertę