ZNAJDŹ OFERTĘ

EstateDealer.pl / Lokale Sprzedaż / Kraków / Czyżyny / Lokal na sprzedaż Kraków Czyżyny 379m2
Kraków, Czyżyny LOKAL SPRZEDAŻ symbol 101/4766/OLS
Idealny lokal aż 378,8 m2 pod twoją inwestycję !

Nowa inwestycja położona jest blisko Łąk Nowochuckich, doskonale połączona komunikacyjnie z Centrum miasta. Niedaleko możemy znaleźć takie obiekty jak Tauron Arena, Expo Kraków, wiele terenów handlowo- usługowych. Miejsce dla siebie znajdą też osoby, które lubią spędzać aktywny tryb życia, siłownie, park Trampolin, Ogród Doświadczeń.

Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną, elegancką i estetyczną formą architektoniczną. Lokal, który posiadamy do sprzedaży zlokalizowany jest w nowej pięciokondygnacyjnej kameralnej inwestycji, zlokalizowanej na Czyżynach, ciągle mocno rozwijającej się dzielnicy pięknego Krakowa. Parter budynku będą stanowiły lokale usługowe, kolejne piętra to lokale mieszkalne, w podziemiach znajduje się też parking dla mieszkańców.

Do lokalu można dojechać autobusem jak i tramwajem. W okolicy sklepy handlowe, spożywcze, hotele oraz obiekty sportowe. Niedaleko także szkoły podstawowe oraz uczelnie.

Lokal, który mamy w swojej ofercie ma 378,8 m2. Idealny pod usługi lub biuro dla twojej firmy. Lokal składa się z trzech części w piwnicy, na parterze i na I piętrze. Piwnica to 87 m2, część lokalu na parterze to 131,1 m2, a na pierwszym piętrze 160,7 m2.


Cena 2 700 000 zł

Zapraszam do kontaktu
Juri Ziniak
530 783 684

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
101/4766/OLS
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
2 700 000, 00 PLN
Cena za m2
7 127, 77 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
Kraków
Dzielnica - osiedle
Czyżyny
Ulica
ul. Sołtysowska
Powierzchnia całkowita
378, 80 m2
Rodzaj budynku
BIUROWIEC
Rok budowy
2018
Piętro
parter
Liczba pięter
4
Winda w nieruchomości
Internet
Telewizja kablowa
Komunikacja miejska
w pobliżu
Stan budynku
DEWELOPERSKI

doradca odpowiedzialny za ofertę