ZNAJDŹ OFERTĘ

EstateDealer.net / Działki Sprzedaż / Wola Filipowska / Działka na sprzedaż Wola Filipowska 58m2
Wola Filipowska, DZIAŁKA SPRZEDAŻ symbol 325/4766/OGS
Przedstawiam na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 1662, która zlokalizowana jest w Woli Filipowskiej - atrakcyjnej i spokojnej okolicy. Działka o dużych walorach ekologicznych położona jest przy granicy lasu. Nieruchomość liczy 58 arów w tym 15 jest budowlanych, a pozostała to część rolna, która idealnie nadaje się do zaadaptowania na potrzeby pięknego ogrodu, bądź pod uprawy. Do działki dojechać można drogą gminną nieutwardzoną. W okolicy są pola, na nielicznych powstają zabudowy jednorodzinne, wzdłuż działki są drzewa osłaniające drogę. Nieopodal znajdują się sąsiadujące domy. Jest to tak zwana działka widokowa, gdzie według zagospodarowania przestrzennego od strony wschodniej i południowej nie powstaną żadne budynki. Media (gaz, woda, prąd) 100 metrów od działki. Polecam tę działkę ciekawie usytuowaną przy spokojnej, leśnej drodze w pięknej okolicy. Działka wykarczowana z drzew widocznych na zdjęciach z satelity.


Okolica dobrze rozwinięta przemysłowo- usługowo:
- przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum - 2,2 km
- sklepy spożywcze - 1,2 km
- dwie piekarnie - 1,8 km
- przychodnia i rehabilitacja - 2,5 km
- fryzjer - 800 m
- przystanek bus - 300 m
- stacja PKP - 1,5 km
- plac zabaw - 1 km
- restauracja - 2,1 km
- hotel Tiffany - 2 km
- Kościół - 2 km

Bardzo dobra lokalizacja dla osób ceniących przyrodę, ciszę, spokój, jak również komfort dojazdu do pracy, szkoły. Od działki jest blisko do wjazdu na autostradę A4, dzięki czemu szybko można dostać się do miasta. Coraz więcej osób decyduje się na zakup działki pod budowę domów ze względów rozbudowy infrastruktury okolicy oraz doskonałego dostępu do dużych miast i miasteczek. By dojechać do Krakowa potrzeba zaledwie 30 minut, a do Katowic 35 minut, w zasięgu zaledwie 6km znajduje się miasteczko Krzeszowice, w którym są urzędy, banki, przychodnie, bazary. W odległości 5 km w wolnym czasie można zwiedzać Zamek Tenczyn w Rudnie, w pobliżu znajduje się także jezioro wypoczynkowe.

Właściciel posiada wszystkie niezbędne dokumenty, które są do wglądu przy spotkaniu. W ramach współpracy z naszym biurem chętnie pomożemy, zupełnie bezpłatnie dobrać najkorzystniejszą ofertę kredytu.

CENA: 270 000 zł

Zapraszam do kontaktu i umówienia terminu prezentacji.
Paulina Kuciel
tel: 505 346 000

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
325/4766/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
270 000, 00 PLN
Cena za m2
4 655, 17 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
Wola Filipowska
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
58, 00 m2
Szerokość działki (mb.)
46, 00
Długość działki (mb.)
124, 00
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANO-ROLNA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj nawierzchni
UTWARDZONA / SZUTROWA

doradca odpowiedzialny za ofertę