ZNAJDŹ OFERTĘ

EstateDealer.pl / Domy Sprzedaż / Konstancin-jeziorna / Dom na sprzedaż Konstancin-jeziorna 600m2
Konstancin-Jeziorna, DOM SPRZEDAŻ symbol 476/4766/ODS
Przedstawiam Państwu wyjątkową rezydencję w niepowtarzalny miejscu.
Mieszkańcy Konstancina - Jeziornej mówią, że dzięki wyjątkowym właściwościom uzdrowiskowym są zawsze na urlopie. Mikroklimat, cisza, wspaniałe otoczenie zapewniają doskonały odpoczynek każdego dnia. Połączenie tego z idealnie utrzymaną rezydencją, pozwolą przyszłemu właścicielowi napawać się tym miejsce od pierwszego dnia zamieszkania.
Cała działka jest zagospodarowana i utrzymana w idealnym porządku. Wspaniale zaprojektowana i wkomponowana nieruchomość z dbałością o szczegóły wygląda imponująco przy zachowaniu standardu braku przepychu i ogromnej elegancji.
Rezydencja składa się:
- na parterze około 250m2 z:
zapraszającego wejścia z holem, stylowego salonu z kominkiem, salonu medialnego, przestrzeni muzycznej, kuchni z jadalnią, pomieszczeń technicznych z dojściem do ogrzewanych garaży i wejściem do piwniczki na wina, w której zawsze panuje odpowiednia temperatura do dojrzewania i degustowania tego trunku,
- na pierwszym piętrze - 200m2 z:
sypialni głównej z łazienką i garderobą, dwóch pokoi gościnnych z łazienkami, trzech pokoi dziennych / sypialni, doskonale wyposażonej dużej łazienki, pomieszczenia do pracy i holu, gdzie wyodrębnione są schody z galerią na parter,
- na drugim piętrze - 200m2
znajduje się otwarta do zagospodarowanie przestrzeń w formie użytkowego poddasza.

Na parterze i pierwszym piętrze położona jest posadzka dębowa, natomiast we wszystkich pokojach dla podniesienia walorów uzrowiskowych posadzka brzozowa.

O całości nieruchomości, walorach architektonicznych i nowatorskich rozwiązaniach chętnie opowie budowniczy jej i zarazem pierwszy i jedyny jej właściciel.

Nieruchomość położona jest w granicach zabytkowego zespołu budowlanego i urbanistycznego, jak cała miejscowość. Podlega pod Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego strefy "A" uzdrowiska i terenów przyległych - etap I. Opisana jest jako teren zabudowy pensjonatowej i mieszkaniowej jednorodzinnej, rekreacyjno-wypoczynkowej, ochrony uzdrowiskowej, strefa B.

Zapraszam do prezentacji
kontakt 530 784 533

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
476/4766/ODS
Stan budynku
IDEALNY
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
09.07.2021
Cena cena w innych walutach
10 900 000, 00 PLN
Cena za m2
18 166, 67 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
Konstancin-Jeziorna
Ulica
ul. Oborska
Powierzchnia całkowita
600, 00 m2
Powierzchnia działki
3 344, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Powierzchnia użytkowa
350, 00 m2
Rodzaj domu
REZYDENCJA
Rok budowy
2001
Materiał ścian
CEGŁA
Liczba łazienek
4
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA / KOSTKA
Liczba pokoi
8
Liczba pięter
2
Energia elektryczna
Napięcie 400V (siła)
Podłączony gaz
Alarm
Monitoring
Domofon
Rodzaj okien
NOWE DREWNIANE,
Poddasze
UŻYTKOWE
Miejsc garażowych
3
Ilość balkonów
2
Taras
Ilość tarasów
1

doradca odpowiedzialny za ofertę